Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Zbrojownia Modlin Cup II by Posio

Zbrojownia Modlin Cup II by Posio

Statuetki Modlin Cup

W dniu 28 października na strzelnicy Zbrojownia Modlin odbyła się druga edycja zawodów Zbrojownia Modlin Cup organizowanych przez Mistrza Świata w strzelectwie dynamicznym IPSC Piotra „Posio” Sienkiewicza.

W zawodach ZKS reprezentowała liczna grupa klubowiczów w składzie: Piotr Bojanowski (Production – Senior), Michał Kos (Production – Senior), Daniel Dziadulewicz (Production Optics), Tomasz Dzierżek (PCC), Marcin Koc (Production Optics), Emil Leszczyński (PCC – Senior), Julia Leszczyńska (Standard – Lady),  Grzegorz Miśkiewicz (Production Optics), Piotr Ogiński (Production Optics), Rafał Ołdziej (Production – Senior), Hubert Pietrusiński (Production Optics), Bogusław Topolski (PCC – Senior), Marcin Waleczko (Production), Wilhelm Wilim (PCC).

Aż 5 z naszych klubowiczów stanęło na podium. Pozostali zajęli wysokie miejsce w poszczególnych klasach i kategoriach.

Piotr Bojanowski zdobył 3 miejsce w klasie Production i 1 miejsce w kategorii Production-Senior.

Emil Leszczyński zdobył 2 miejsce w kategorii PCC-Senior.

Julia Leszczyńska zdobyła 2 miejsce w kategorii Standard-Lady.

Rafał Ołdziej zdobył 3 miejsce w kategorii Production-Senior.

Bogusław Topolski zdobył 1 miejsce w kategorii PCC-Senior.

Wszystkim uczestnikom, a zwłaszcza medalistom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!