Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

Karabin Longrange

W dniach 14-15 października na strzelnicy Casul w Skarżysku-Kamiennej odbyły się Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class. W zawodach klub ZKS reprezentowała sekcja długodystansowa w składzie: Agata Kaczyńska (klasa Sniper Open i Open), Artur Kamiński (klasa Semi Auto), Paweł Konecki (Semi Auto Open i Open), Emil Leszczyński (klasa Semi Auto, Sniper Open i Open), Mikołaj Maksym (Sniper Open) oraz Marcin Woszczak (klasa Sniper Open i Open).

Trzech z naszych klubowiczów stanęło na podium. Pozostali zajęli wysokie miejsca w poszczególnych klasach. Artur Kamiński zdobył 2 miejsce w trójboju 300-600-800m oraz 3 miejsce na najdłuższym dystansie 1000yd w klasie Semi Auto. Dodatkowo Artur Kamiński zdobył 1 miejsce w klasyfikacji całego sezonu 2023 w klasie Semi Auto. Artur Kamiński zdobył również 1 miejsce na dystansie 800m w klasie Semi Auto.

Artur K i Emil L na podium

Emil Leszczyński zajął 3 miejsce w trójboju 300-600-800m oraz 2 miejsce na najdłuższym dystansie 1000yd w klasie Semi Auto. Dodatkowo Emil Leszczyński zdobył 6 miejsce w klasyfikacji całego sezonu 2023 w klasie Semi Auto. Emil Leszczyński zdobył również 3 miejsce w klasie Semi Auto na dystansie 800m, a także 2 miejsce w klasie Sniper Open na dystansie 600m.

Emil podium

Marcin Woszczak uzyskał 6 miejsce w trójboju 300-600-800m w klasie Sniper Open.

Szczegółowe wyniki można sprawdzić pod tym adresem.

Wszystkim uczestnikom, a zwłaszcza medalistom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

fot. Joanna Zimniewska – Fotografia Militarna

Tagi:

Dodaj komentarz

Facebook