Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Uroczyste zakończenie sezonu 2023

Uroczyste zakończenie sezonu 2023

zakończenie sezonu 2023

W najbliższą sobotę 3 lutego br. chwil kilka po zawodach powszechnych odbędzie się uroczyste wręczenie pucharów, dyplomów i nagród tym zawodnikom, którzy wyróżnili się w rankingach i nie tylko w minionym sezonie roku 2023. Zakończenie sezonu to zawsze nieco ekscytująca czas.

37 dyscyplin, ponad 110 wyróżnionych osób. Wśród gości nie zabraknie burmistrzów Dzielnicy Bielany panów Grzegorza Pietruczuka oraz Włodzimierza Piątkowskiego.

Nasz Związkowy Klub Strzelecki Warszawa to nie tylko klub z długą historią, ale również bogatymi sukcesami. Wkrótce będziemy świętować 70-lecie istnienia, z nadzieją na to, że spotkamy się już w nowej siedzibie. Sportowa rywalizacja to dla nas nie tylko okazja do doskonalenia się, ale także do budowania więzi społecznych. Jednak to, co czyni nas wyjątkowymi, to nie tylko nasze osiągnięcia. Przede wszystkim to różnorodność naszych członków – od doświadczonych instruktorów po młodych adeptów. Mimo tych różnic, czujemy się zgrani zarówno w gronie towarzyskim, jak i w ramach naszego klubu.

Stanie na podium lub blisko niego, odbieranie pucharów, dyplomów i nagród stanowi symboliczne zwieńczenie minionego sezonu 2023. W przyszłości, to właśnie te wyrazy uznania będą świadectwem naszych wysiłków dla naszych potomków, którzy będą mieli okazję poznać nasze historie. Dlatego też, jako prezes oraz zarząd, a także Kolegium Sędziów, serdecznie zapraszamy Państwa na uroczyste zakończenie sezonu 2023.

W imieniu swoim jako prezesa, całego Zarządu oraz Kolegium Sędziów zapraszam na uroczyste zakończenie sezonu 2023.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook