Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Nowy zarząd naszego klubu

Nowy zarząd naszego klubu

W dniu 23 sierpnia br. odbyło się Walne Zebranie Członków ZKS Warszawa, na którym wybrano nowy zarząd w składzie Mirosław Krynicki, Artur Szuba, Paweł Berezowski, Hubert Zalewski, Roman Kiersnowski, Paweł Ścichowski i Radosław Morek. Pierwsze posiedzenie zarządu, na którym dokonano wyboru nowego prezesa, odbyło się 24 sierpnia br. Zarząd funkcję prezesa ZKS Warszawa na drodze głosowania jawnego powierzył Radosławowi Morkowi

Jako nowy prezes ZKS Warszawa pragnę podziękować wszystkim obecnym na WZC oraz okazany kredyt zaufania. Kredyt, którego postaramy się nie zawieść.

Dziękuję Robertowi Mikrutowi, wszystkim członkom wszystkich komisji za sprawne przeprowadzenie minionego Walnego Zebrania Członków naszego Klubu.

Pragnę tu również podziękować wszystkim członkom poprzedniego Zarządu, a szczególnie Eugeniuszowi Bednarzowi, Danielowi Madejowi, Robertowi Nobisowi, Zbigniewowi Rybce, Andrzejowi Talarkowi oraz Dariuszowi Gutowskiemu. Dzięki zaangażowaniu poprzedniego Prezesa oraz poprzednich Zarządów sytuacja naszego Klubu umożliwia dalszy rozwój. W imieniu swoim oraz Zarządu bardzo Wam dziękuję. Nie ukrywam, że liczę na współpracę i Wasze wsparcie.

Przed nami wiele wyzwań, poważnych jak modernizacje i budowa nowego obiektu, a także wiele tych pozornie mało istotnych ale mających wpływ na codzienne funkcjonowanie naszego klubu. Liczę, że nam jako członkom klubu uda się wspólnie zrealizować z sukcesem stojące przed nami zadania. By tak się stało niezbędna jest współpraca, na którą ja i nowy zarząd liczymy.

Prezes ZKS Warszawa

Radosław Morek


Image by pressfoto on Freepik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook