Informujemy, że 30 czerwca 2026 r. (wtorek) w godzinach 10:00 – 12:00 na terenie strzelnicy ZKS Warszawa prowadzone będą prace techniczne.
W związku z tym w wyznaczonych godzinach cała oś 50 m oraz oś Neodzik będą wyłączone z użytkowania.
Prosimy wszystkich strzelców o uwzględnienie tej przerwy podczas planowania wizyty na strzelnicy. Pozostałe osie funkcjonują zgodnie z obowiązującym harmonogramem, o ile nie zostaną przekazane odrębne komunikaty.
Dziękujemy za wyrozumiałość i przepraszamy za wszelkie niedogodności.

