Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Zawody IPSC w Maryninie

Zawody IPSC w Maryninie

W minioną niedzielę, 2024.06.09, znowu sukcesy i to na dwóch różnych imprezach.


Na sześciotorowych zawodach IPSC Rifle4You w Maryninie Piotr Kalbarczyk wywalczył w klasie Rifle 22LR Standard pierwsze miejsce z przewagą 56,75% nad kolejnym zawodnikiem, Wilhelm Wilim w klasie PCC wywalczył miejsce drugie ze stratą 6,40% do zwycięzcy, do kompletu mamy też trzecie miejsce wywalczone przez Wojciecha Omielczenko w klasie Rifle 22LR Open ze stratą 11,89% do zwycięzcy i 4,18% do drugiej lokaty; jest to zarazem czwarta lokata spośród wszystkich zawodników wszystkich klas (Overall).

W tym samym miejscu odbywał się Kaliber Shooting Festival, na którym rozegrano zawody pistoletowe i strzelbowe w formule IPSC.

Pistoletami ścigano się także na sześciu torach. W elitarnej klasie Classic zwyciężył Andrzej Skolik z przewagą 19,39% nad kolejnym zawodnikiem. W klasie Standard zwyciężył Wilhelm Wilim z nieco mniejszą przewagą 14,23%. W klasie Production na miejscu czwartym uplasował się Wojciech Omielczenko.

Także i ze strzelbami zawodnicy występowali na sześciu torach. W klasie Open Bogusław Topolski wywalczył drugie miejsce ze stratą 21,09% do… Mistrza Polski 2024 i V-ce Mistrza Świata 2023 i zwycięzcy całych zawodów. W klasie Modified mamy pierwsze miejsce Łukasza Pilatowskiego z przewagą 3,24% a w klasie Standard pierwsze miejsce Piotra Kalbarczyka z przewagą 5,05% nad drugą lokatą. Warto zauważyć, że Piotr zdobył drugie miejsce Overall ze stratą zaledwie 4,65% do wspomnianego wyżej Mistrza Świata w klasie Open, czyli potencjalnie znacznie szybszej od Standardu.

Gratulacje!

Tagi:
Facebook