Renata Mauer-Różańska -spotkanie z mistrzynią olimpijską
14 maja 2026 roku ZKS Warszawa gościł wyjątkowe osobistości świata sportu. Nasz klub odwiedziły Renata Mauer-Różańska – dwukrotna mistrzyni olimpijska – oraz olimpijka Aleksandra Kaczyńska-Błoch. Spotkanie było okazją do rozmów o historii strzelectwa, treningach olimpijskich oraz działalności sekcji olimpijskiej ZKS Warszawa.











